דלת הזזה נגררת אוטומטית

דלת אוטומטית נגררת הינה דלת ששתי הכנפיים שלה נעות לצדדים, מופעלת ע"י עין אלקטרונית, גלאי קרבה, או ע"י אמצעי הפעלה אחר. דלת אוטומטית יוצרת כניסה פונקציונלית, מזמינה ונוחה ומותאמת פרטנית למבנים ציבוריים או פרטיים, הכל לפי צרכי הלקוח ודרישותיו.

דלת מסתובבת

 דלת מסתובבת מונעת חדירת רוחות ולכלוך, מבודדת מרעשי הסביבה ושומרת על מיזוג אופטימלי של המבנה. דלת מסתובבת הינה הפתרון המושלם לכניסה לבניין מגורים יוקרתי, לבנייני משרדים, למרכזי קניות, למוסדות ציבוריים גדולים ועוד.

 

למידע נוסף לחצו כאן..

 

 

דלת הרמטית

דלת הרמטית עוצבה ופותחה להבטיח אטימה מקסימאלית ומוחלטת של הפתח כך שהחדר יישאר "נקי", חסום ומוגן מפני חדירת חיידקים, לכלוך, רעש, קרני רנטגן ועוד. דלתות הרמטיות מיועדות בעיקר לבתי חולים, חדרי טיפול נמרץ וכן לחדרים נקיים ללקוחות בתחום ההייטק והפרמצבטיקה.

 

למידע נוסף לחצו כאן..

 

 

דלת מתאזנת

דלת מתאזנת מיועדות ללקוחות הזקוקים לדלת נוחה לתפעול גם כשמשקלה גבוה, או כשהמבנה חשוף לרוחות חזקות המקשות על הפתיחה והסגירה. דלת מתאזנת חזקה ועמידה במיוחד ופועלת על בסיס של ציר תחתון, המסייע בחלוקת שווה של הלחץ המופעל עליה.

 

למידע נוסף לחצו כאן..

 

דלת ציר אוטומטית

דלתות ציר אוטומטיות בעלות מנגנון חשמלי הניתן להתקנה על גבי דלת צירית רגילה.

מיועדות לבתי דירות ומבני ציבור, למעברים בין מטבחים וחדרי אוכל בבתי מלון ובמסעדות, וכן מתאימות למעבר קל ונוח בבתי חולים, ולבעלי מוגבלויות וקשישים.

 

למידע נוסף לחצו כאן..

 

 

 

מנעולי קומבינציה לכספות

 

מנעולי קומבינציה לכספות ומעברים מבוקרים

מנעולי מפתח לכספות

 

למידע נוסף לחצו כאן..

 

קטלוג מוצרים